We współpracy z
MENU menu icon

Rekrutacja

Rekrutacja do Projektu „Tworzenie nowych miejsc przedszkolnych w Szczecinie” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego w ramach Regionalnego programu Operacyjnego WZP Działania 8.10 Upowszechnienie edukacji przedszkolnej

Hipcio Prywatna Opieka nad dziećmi Magdalena Gmiterek w partnerstwie z Expert Grupa Edukacyjna Monika Adamska-Hamrol realizują projekt p.n. „Tworzenie nowych miejsc przedszkolnych”.

Projekt jest skierowany do 54 dzieci w wieku przedszkolnym, w wieku 3 i 4 lat, (26 chłopców, 28 dziewczynek) zamieszkujących w rozumieniu kodeksu cywilnego na terenie Szczecina oraz do 2 nauczycielek wychowania przedszkolu pracujących w nowoutworzonym przedszkolu.

Zapraszamy do udziału w Projekcie i oferujemy wsparcie w nowowyremontowanym i wyposażonym Przedszkolu:

• Zajęcia dodatkowe wyrównujące szanse edukacyjne – gimnastyka korekcyjna oraz zajęcia z języka angielskiego
  • Studia podyplomowe dla nauczycielek Przedszkola Hipcio

Zapraszamy kandydatów do udziału w rekrutacji !

Wszelkich informacji udziela Magdalena Gmiterek – Dyrektor Przedszkola pod nr telefonu 604080819
oraz w Biurze Projektu przy ul. Łukasińskiego 110 w Szczecinie.

wypełnij formularz

a my skontaktujemy się z tobą

wolisz zadzwonić?

Wyświetl numer ››